O nás

Společnost VUMS DataCom, spol. s r. o., byla založena v roce 1993.

Odborné zkušenosti zakladatelů společnosti však byly vybudovány již dříve – během jejich působení ve Výzkumném ústavu matematických strojů (VÚMS).

Od počátku jsme se snažili využívat svých znalostí k poskytování špičkových technologií a řešení, nejprve v oblasti telekomunikací a datových sítí a poté i v dalších oblastech, o něž jsme naši činnost postupně rozšiřovali, tedy v segmentu dostupnosti datových služeb, bezpečnosti a kvality datových komunikací.

Během více než dvaceti let jsme vybudovali silný tým expertů, jehož komplexní znalosti zaručují nejen vysoce kvalifikovanou provozní podporu našim stávajícím zákazníkům – operátorům, podnikům, organizacím a státním institucím, ale také podporu novým zákazníkům při výběru nejvhodnějšího řešení pro jejich potřeby.

Bisnode CertifikaceISO 9001ISO 14001

Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje k zařazení do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.