Zimní newsletter 2017

Přinášíme novinky z posledního čtvrtletí tohoto roku. Chtěli bychom upozornit na probíhající projekt SCADA Awareness Lab, který v rozhovoru přiblíží Jiří Dydňanský, business development manager VUMS DataCom. Zároveň bychom vám chtěli představit nové kolegy a především popřát vše dobré do nového roku 2018.

SCADA AWARENESS LAB: prakticky o zabezpečení vašich OT sítí

Společný projekt s Corpus –  to je zajímavý záměr. Co je hlavní myšlenkou, kam směřuje a co je jeho cílem? 

Po dohodě se společností Corpus jsme připravili tematický cyklus SCADA Security seminářů (video) a prezentací zahrnující edukaci výše zmíněných odborníků z uvedeného segmentu. V tomto vzdělávání spatřujeme do budoucna velkou přidanou hodnotu, jež by v první fázi měla vést k nabytí potřebných znalostí, jakým způsobem se dají rozlišit kybernetické hrozby od běžných provozních incidentů. Ideálně s možností získat zkušenosti, jak se s nimi v tréninkové fázi v naší SCADA AWARENESS Laboratoři vypořádat a jaké existují dostupné ochranné prostředky. V druhé fázi nabídnout možnost návrhu řešení přímo u jednotlivých potenciálních zákazníků.

Jaké nejbližší akce nás čekají? Kde se dá přihlásit? 

V listopadu proběhl první seminář (video ukázka z kurzu) a připravujeme další semináře pravidelně každý měsíc. Termíny těchto seminářů jsou aktualizovány na webu SCADA Awareness Lab, který jsme k tomuto účelu připravili společně s Corpusem.

Celý článek s Jiřím Dydňanským si můžete přečíst zde.

Posily týmu VUMS DataCom

Tomáš Mathauser v říjnu nastoupil do společnosti VUMS DataCom jako channel manager. Dříve působil jako key account manager ve společnosti vyrábějící síťový hardware, kde se zabýval rozvojem prodeje produktů pro SMB sektor. Má velké zkušenosti s rozvojem obchodních příležitostí a partnerských vztahů, s podporou marketingových aktivit a v oblasti IT se pohybuje mnoho let.

Jako nový channel manager má Tomáš na starosti vybudování komplexního partnerského programu na základě konkrétních potřeb našich partnerů. V programu, který bude dostupný jak stávajícím, tak novým partnerům, budou stručně definovány výhody společně s nabídkou rozšířených služeb. Tomášovým cílem je sestavit program přehledný, stručný, a především s ohledem na zájmy partnerů.

Tomáš se ve svém volném čase věnuje rodině, sportu, zejména hokeji a lyžování, a má rád sci-fi literaturu.

 

Společně s Tomášem nastoupila Iveta Chvojková jako nová office manažerka.

Iveta nasbírala zkušenosti z malých i velkých firem působících u nás i v zahraničí. Má u nás na starosti chod kanceláře a podporu týmu.

Ráda cestuje a hraje basketbal. 

 

VUMS DataCom slaví 25 let na trhu

V roce 2018 tomu bude již čtvrt století, kdy využíváme svých znalostí svých znalostí k implementaci pokročilých technologií. Neustále se rozvíjíme napříč segmenty datových služeb, IT/OT bezpečnosti a datových komunikací. Všem našim partnerům – operátorům, systémovým integrátorům, dodáváme vysoce kvalifikovanou podporu šetrně k životnímu prostředí a s respektem k hodnotám druhých. Důvěra a dodržování etiky směrem k našim partnerům je základním principem fungování naší společnosti. Věrni tradici poskytujeme řešení na míru tak, aby opravdu pomáhala vašemu podnikání.

Vše nejlepší do nového roku 2018

Publikováno: 2017 12 14    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.