Velikonoční newsletter 2017

V našem velikonočním newsletteru si Vám dovolujeme předestřít několik zpráv, které se za prvního čtvrt roku udály. 
Rádi bychom Vám představili možnosti Ceragon distribuce, zajímavý článek o Thomas Krenn Hyper-V serverech, jehož plné znění naleznete na webu a ocenění společnosti SnoopWall.
Rovněž pro Vás máme speciální nabídku spojů Siklu. V rámci vzdělávání a informovanosti sledujte naši webovou sekci Webináře, kde se dozvíte více o tématech a termínech akcí.

Ceragon Distribuce

Distributorem mikrovlnných spojů Ceragon jsme už skoro 20 let. Od té doby jsme dodali na český trh více než 1000 spojů a náš vzájemný obrat dosáhl stovek milionů korun.

K dodávaným mikrovlnným spojům Ceragon poskytujeme technické konzultace, kalkulace dostupnosti, kmitočtové návrhy, podporu při žádosti o individuální oprávnění, ale i následnou podporu nejen v rámci záruky na HW, ale i pomoc při problémech při implementaci do sítě. Rovněž se zaměřujeme na odborné vzdělávání, kde nabízíme celé spektrum technologických školení a produktových certifikačních školení. Ve spolupráci s našimi dlouholetými partnery poskytujeme i SLA v rozsahu a s parametry dle vašeho konkrétního požadavku.

Pošlete nám stručně své požadavky a vyžádejte si naši nezávaznou nabídku! Nejprodávanější typy spojů držíme skladem.

Thomas Krenn Hyper-V servery

S Windows Server 2016 firma Microsoft nabízí řadu inovací v oblasti virtualizace a vysoké dostupnosti. Spolu s novou kontejnerovou technologií, zejména s Hyper-V kontejnery, vyvstávají další otázky týkající se plánování hardwaru serverů. Společnosti, které přejdou na Windows Server 2016, budou chtít používat nové funkce. Je samozřejmé, že hardware serveru by tomuto záměru měl odpovídat. Server musí podporovat nové schopnosti Windows Server 2016 tak, aby bylo možné jej škálovat dle požadavku zákazníka. 

 Klíčové vlastnosti, které mají vliv na konfiguraci hardwaru: 

 • Docker kontejner v systému Windows Server 2016 s názvem "Windows Server kontejner" 
 • Hyper-V kontejner, jako speciální varianta kontejneru 
 • Nano-Server 
 • Storage Spaces Direct 
 • Storage Replica 
 • Shielded VMs 

Více informací si můžete přečíst v celém článku Thomas Krenn Hyper-V servery na webu.

Jarní nabídka spojů Siklu vás probere ze zimního spánku

V časově omezené akci nabízíme vysokokapacitní spoje Siklu za zvýhodněné ceny:

 • Spoj EH5500FD, 2Gbps, 31cm ant., držáky, PoE za cenu 5200 USD
 • Spoj EH5500FD, 2Gbps, 65cm ant., držáky, PoE za cenu 5800 USD
 • Upgrade kapacity a další příslušenství dle běžného ceníku

 Dále nabízíme 2 Gbps spoje s vyšším dosahem:

 • Spoj EH2500FX, 2Gbps, 31cm ant., držáky, PoE za cenu 4700 USD
 • Spoj EH2500FX, 2Gbps, 65cm ant., držáky, PoE za cenu 5300 USD

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Plán webinářů pro rok 2017

Pro letošní rok 2017 se budeme věnovat několika stěžejním tématům, pro které v rámci kampaní připravujeme řadu webinářů. jedním z témat je L2 IPS, který se jako ako jeden z kritických bodů ICT stará o řízení přístupu do sítě. Za zkratkou IoT (Internet of Things, česky internet věcí) se ukrývá označení pro chytré přístroje, které jsou schopny připojovat se na internet a komunikovat mezi sebou prostřednictvím této celosvětové počítačové sítě. Typicky jde například o zařízení, která umožňují sledování či ovládání některých funkcí na dálku. NBA (Network Behavior Analysis) je systém detekce anomálií a nežádoucího chování v datové síti, založený na permanentním vyhodnocování statistik o provozu na síti. Cílem je odhalení provozních problémů a zvýšení vnější i vnitřní bezpečnosti datové sítě. 

Kalendář a termíny nejbližších webinářů naleznete v nové sekci Webináře na našem webu.Konkrétní témata webinářů a termíny do konce roku 2017 budou doplňovány.

Ocenění společnosti SnoopWall

Americká společnost SnoopWall, jež je naším dodavatelem technologie NetSHIELD, byla nedávno oceněna hned dvěma oceněními: „Cybersecurity Excellence Award“ a „Fastest Growing Security Company“.

 NetSHIELD ve verzi NANO je nejmenším zařízením na světě kontrolujícím přístup k síti (NAC). Při řešení prevence narušení bezpečnosti disponuje mnoha důležitými funkcemi: zjišťuje a blokuje zero-day hrozby, blokuje nedůvěryhodná zařízení připojená k síti a objevuje zranitelná místa v síti

SnoopWall také vyhrál 13. ročník 2017 Info Security Products Guide to Global Excellence Awards® v kategorii nejrychleji rostoucí firmy zabývající se IT bezpečností.

Toto ocenění vyzdvihuje firmy, které poskytují pokročilé „průlomové produkty a řešení", jež slouží ke zlepšení úrovně bezpečnosti a IT průmyslu jako celku. 

„Za tímto význačným úspěchem stojí neúnavná úsilí pomáhat malým a středním podnikům bránit se proti narušení bezpečnosti sítě nákladově nejefektivnějším a cenově dostupným způsobem, prostřednictvím důvěryhodných obchodních partnerů INFOSEC po celém světě."

-Gary S. Miliefsky, CEO, SnoopWall

Publikováno: 2017 04 04    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.