Traffic Management

Traffic Management

Provoz v sítích je důsledkem služeb, které přes síti požadují zákazníci.. Některé nebo i všechny nástroje traffic managementu nasazujeme proto, aby zákazníci získali požadovanou službu v maximálně možné kvalitě. Službami traffic managementu rozumíme například traffic shapping (omezování rychlosti provozu), traffic steering (přesměrování provozu), load ballancing (vyvažování provozu mezi servery poskytující danou službu). Vychází-li traffic management z precizního DPI a reflektují-li služby traffic managementu informace z DPI v setinách vteřin, pak můžeme uživatelům sítě poskytnout bezpečí, rychlost a žádanou dostupnost služeb.


Datový provoz (v sítích) je generován aplikacemi uživatelů. Různé typy aplikací kladou rozdílné nároky na přenosové vlastnosti sítí. Aby zákazníci získali požadovanou komunikační (datovou) službu v potřebné kvalitě jsou sítě vybavovány nástroji traffic managementu. Funkcemi traffic managementu rozumíme například traffic shapping (omezování rychlosti provozu), traffic steering (přesměrování provozu), load ballancing (vyvažování provozu mezi servery poskytujícími danou službu). Vychází-li traffic management z precizního DPI, pak můžeme uživatelům sítě poskytnout bezpečí, rychlost a žádanou dostupnost služeb.

Více Méně
Seznam produktů podle typu

Platformy pro rozpoznání a řízení provozu

Přesné rozpoznání provozu a jeho následné řízení zprostředkovávají dvě produktové větve, které v průřezu nabízí variabilní výkon s řadou funkcí pro poskytování služeb v sítích. Všechny stroje mají společné využití DPI pro klasifikaci a aplikaci pravidel v kadenci 1/100 sekundy.

Detail produktu Výrobce: Allot
Platformy pro rozpoznání a řízení provozu

Subscriber Management Platform

SMP je typicky nasazováno pro “subscriber management” nebo “session management”. Provoz je tak viditelný z pohledu sítě i uživatele. Tyto informace, mimo klasického reportingu, můžeme v SMP využít pro nastavování pravidel přes uživatele nebo aplikace. A ve finále SMP při překročení kvót pomůže s přesměrováním uživatele na portál, kde se může rozhodnout o budoucí formě provozu.

Detail produktu Výrobce: Allot
Subscriber Management Platform

Allot WebSafe Business

Balík bezpečnostních služeb pro firemní zákazníky, který umožní firmám zajistit integritu služeb sítě a nabídne jejím uživatelům ochranou proti DDoS a zero-day útokům, červům, zombiem, spambotům a dalším.

Detail produktu Výrobce: Allot
Allot WebSafe Business

Allot WebSafe Personal

Balík bezpečnostních služeb typicky určený domácnostem s možností nastavení rodičovských zámků (multi-tenant).

Detail produktu Výrobce: Allot
Allot WebSafe Personal

Allot ServiceProtector

Využitím Network Behavior Anomaly Detection (NBAD) Allot ServiceProtector chrání proti rostoucímu počtu stále komplexnějších DDoS útoků. Ty se pokouší pomocí záplavy nechtěného provozu vyvolat nedostupnost služby poskytované na nebo za vaší sítí.

Detail produktu Výrobce: Allot
Allot ServiceProtector
10
/traffic-management/
109
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.