Tento produkt spadá pod tyto typy produktů:

Subrack V3

Vana zařízení (subrack) má 16 pozic pro ULAF+ plug-in jednotek. Kaskádové lze složit až 4 vany do skupiny a tak řídit až 64 zásuvných jednotek s jednou dohledovou jednotkou MCUx.

Do vany zařízení lze umístit až 16 zásuvných jednotek (plug-in), které komunikují přes vysoce výkonnou sběrnici s dohledovou a řídící jednotku  MCUx.
Vedle vysokého počtu počtu instalované báze klasických TDM zařízení se stále zvyšuje poptávka po Ethernetových službách. Systém ULAF+ poskytuje flexibilní řešení pro hladký přechod na z klasické technologie TDM na packetové sítě. Karta MCU je navržena tak, aby zajišťovala dohled jak nad Ethernetovým přenosem, tak i na 2 Mbit/s okruzích

Subrack V3
Kontaktovat produktového manažera
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.