Vzdělávání

VUMS DataCom poskytuje odborná školení na všechny produkty, které nabízí. Na školeních lze získat technologické informace a je možné se seznámit s nejnovějšími trendy v datových komunikacích. Školení probíhají otevřená (přihlásit se může jakýkoliv partner) nebo uzavřená (připravíme školení na míru pro danou společnost).

VUMS školení

Každé naše technologické školení je zakončeno VUMS DataCom certifikátem. Velmi si vážíme dovedností našich zákazníků a jejich vzdělávací aktivity pečlivě sledujeme.

  • Aktuální školení v nabídce: 

školení Ceragonškolení NetSHIELDškolení Siklu

Více informací
Produktová školení s certifikátem od výrobce

V případě potřeby jsme schopni zajistit produktová školení zakončená získáním certifikátu od samotného výrobce. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Více informací
Děkujeme za Váš dotaz / názor, bude odeslán odpovídající osobě...

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.