Siklu: zmenšujeme rozměry a snižujeme ceny

Firmu Siklu už asi netřeba moc představovat, na českém bezdrátovém trhu je již dostatečně známá. Že jde o jedničku na celosvětovém trhu potvrzuje i to, jak rychle dokáže reagovat na potřeby trhu. Dnes Vám představujeme další dva zástupce z dnes již dlouhé řady mikrovlnných spojů pro bezlicenční pásmo 70 GHz (E-band).

Mikrovlnné spoje EH-700TX a EH-710TX patří k nejmenším rádiím na trhu. Kompaktní konstrukce s malou integrovanou anténou pro přenos rychlostí až 1Gb/s na kratší vzdálenosti je ideální pro:

  • Backhauling 3G, 4G a LTE, WiFi/WiGig přístupových bodů,
  • Připojování bezpečnostních kamer s vysokým rozlišením,
  • Připojování firemních zákazníků,

 a řadu dalších aplikací, kde jsou požadovány miniaturní rozměry, nízká hmotnost a vysoká přenosová kapacita. Bližší informace najdete zde.

VUMS DataCom je autorizovaným distributorem a technologickým partnerem firmy Siklu. Spoje pro otestování rádi zapůjčíme a samozřejmě poradíme s jejich instalací, konfigurací a dohledem. Pro bližší technické a obchodní informace nás kontaktujte.

Publikováno: 2016 09 09    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.