Zpracování reklamací

Formulář RMA (Return Material Authorization) slouží pro vygenerevání reklamačního čísla RMA.  

Přidělení reklamačního čísla (RMA)

RMA je identifikační číslo, pod kterým můžete v celém průběhu reklamačního procesu sledovat stav konkrétní reklamace. Po přidělení RMA čísla následuje ověření doby platnosti záruky, o které budete neprodleně informováni. RMA číslo obdržíte po vyplnění následujícího formuláře na Vámi uvedenou emailovou adresu.

Odeslání reklamace

Pokud budete Vaše zboží zasílat poštou či přepravní společností, musí být na balíku zřetelně vyznačeno RMA číslo, pod kterým je vadné zboží evidováno. Pokud bude v jedné zásilce více kusů reklamovaného zboží, zřetelně prosím, označte každý jednotlivý kus příslušným přiřazeným RMA číslem, stejně tak je potřeba tato čísla uvést na venkovní straně balíku.

Průběh reklamace

O průběhu celé reklamace budete informováni automatickými emaily, které Vás upozorní na to, že reklamace byla námi přijata, oznámí cenu u pozáručních oprav, informuje o vyřízení reklamace a o způsobu doručení.

Kdykoli si také průběh celého procesu můžete ověřit pod RMA číslem a to dotazem na naše logistické oddělení.

Kontakty

Níže uvedené kontaktní údaje slouží pro případ potřeby komunikace ohledně Vašeho problému nebo dotazu na reklamační proces.

Doručovací adresa

VUMS DataCom, spol. s r.o.
Shiran Tower
Lužná 716/2, 160 00 Praha 6
reklamace@datacom.cz
Telefon: +420 734 226 961


 

 
Výrobce:
RMA:
Sériové číslo
 
Popis problému - Zákazník:
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.