Rhebo a RAD poskytují OT monitorování a detekci anomálií pro podniky veřejných služeb a průmysl 4.0

Integrace řešení Rhebo s routerem/swithem SecFlow pro zabezpečenou komunikaci v kritické infrastruktuře. 

  • Monitoring provozní technologie s detekcí anomálií od společnosti Rhebo zvyšuje zabezpečení komplexních funkcí RAD Gateway.
  • Jednoduchá a nákladově efektivní integrace systému pomocí Edge Computing

Rhebo, přední evropský poskytovatel monitorovacích řešení OT, oznámila spolupráci s izraelskou společností RAD, globálním průkopníkem v oblasti průmyslového IoT (IIoT) a edge computing řešení. Technologické partnerství integruje řešení Rhebo pro monitorování operačních technologií (OT) a detekci anomálií do gateway SecFlow IIoT od společnosti RAD. Provozovatelé veřejných služeb a kritické infrastruktury získají prostřednictvím tohoto kombinovaného řešení úplný provozní přehled a vylepší kybernetickou bezpečnost vzdálených zařízení. Společnost Rhebo přidává k vestavěnému stavovému firewallu SecFlow výkonné monitorování s detekcí anomálií. Díky tomu lze detekovat a korigovat nové typy útoků, škodlivý malware i technické chyby dříve, než dojde k narušení sítě. Funkce Edge Computing Secflow umožňují hostování bezpečnostního řešení společnosti Rhebo jako kontejneru, díky čemuž není třeba nasazovat další zařízení přímo v terénu.

 Portfolio RAD SecFlow zahrnuje odolné průmyslovou IoT gateway s Edge Computingem, která poskytuje zabezpečené připojení přes bezdrátové nebo optické sítě ke vzdáleným koncovým jednotkám, zařízením pro agregaci inteligentních měřičů a základnovým stanicím IoT v distribuovaných systémech veřejných služeb. Kromě integrovaného routeru, firewallu a modemu LTE je SecFlow vybaven pokročilými funkcemi jako je PLC, brána LoRaWAN, převodník protokolů a DVR pro videodohled.

 Řešení Industrial Protector společnosti Rhebo doplňuje špičkové funkce SecFlow o nepřetržité monitorování OT s detekcí anomálií a rozšiřuje možnosti detekce narušení do ICS prostředí/OT. To umožňuje komplexní správu assetů pro OT sítě a také identifikaci Zero-Day zranitelností a komunikačních procesů, které by mohly vést k poruchám.

 "Provozovatelé kritické infrastruktury chtějí z pochopitelných důvodů instalovat do svých sítí co nejméně dalšího hardwaru," dodává generální ředitel společnosti Rhebo Klaus Mochalski. "Integrace zařízení Rhebo Industrial Protector do systému RAD SecFlow z tohoto požadavku vychází a optimálně kombinuje síťové a řídicí funkce i komplexní kybernetickou bezpečnost OT v jediném zařízení."

Zdroj a více informací zde.

Publikováno: 2021 06 09    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.