Toto řešení spadá pod oblasti:

Ethernet služby s garantovaným SLA

Připojení k internetu je dnes samozřejmostí, ať už se jedná o domácnosti, malé firmy anebo velké korporace. Propustnost internetu je v porovnání s jeho začátky obrovská. Z uživatelského hlediska je dosažena taková úroveň, kdy filmy ve vysoké kvalitě stahujeme rychleji, než se na ně dokážeme dívat. Vysoká propustnost sítí nám umožňuje přesunout většinu dat do datových center a různých cloudů. Stále více používáme aplikace, které nejsou na našich lokálních serverech, běží přímo z privátních, nebo veřejných cloudů. Stáváme se závislými na datovém připojení, nedokážeme bez něj pracovat.

Flexibilita, kterou nám cloudová řešení přinášejí, výrazně zvyšuje nároky na datová připojení. Propustnost už zdaleka není jediný požadavek na operátory. Zajímá nás dostupnost a kvalita datové linky. Každá aplikace má jiné nároky. Některé jsou citlivé na zpoždění, jiné vyžadují minimální ztrátu paketů. Požadavek na operátory je nabídka různých služeb na jedné datové přípojce. Vyžadujeme služby s různými SLA, ale takové, které je možné sledovat a garantovat v kritickém čase.

Ethernet je ideálním médiem pro předání služeb s SLA. Ethernet Demarcation Device (EDD) dokáže předat více služeb na jednom ethernet portu, nebo rozdělit jednotlivé služby na dedikované porty. Například můžeme vyhradit jeden port pro přenosy vyžadující minimální zpoždění a jiný port pro služby s minimální ztrátou paketů. Na straně sítě může mít EDD různé přenosové technologie, od optiky, xDSL po bezdrátové spoje. Vlastnosti EDD zajistí kvalitu služby a její měření pro potřeby požadovaných SLA. Měření a garance služby může být mezi dvěma EDD, nebo proti definovanému bodu uvnitř sítě.

Výhody řešení:

  • Více služeb s garantovaným SLA na jedné datové přípojce
  • Rozhraní ethernet pro všechny předávané služby
  • Garantované služby se zpožděním v řádech mikrosekund
  • Cenová dostupnost
Více informací Skrýt detail
Kontaktovat produktového manažera Produkty použité v řešení
Ethernet služby s garantovaným SLA

modrá jako povodí řek, zastupuje datové komunikace - zelená jako odpradávna barva pravoboku, zvyšuje kvalitu komunikací 

Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.