Toto řešení spadá pod oblasti:

Blokování malware, ransomware, phishingu a posouzení zranitelností

Zabezpečení je v ICT dynamický proces, při kterém je nutné držet krok se stále se vyvíjejícím prostředím kybernetických hrozeb. Jednou z cest k úspěchu je podrobné a průběžné vyhodnocování stavu zranitelnosti nejen na rozhraní sítě (perimetru) a v samotných koncových bodech (endpointech), ale v celé interní síti. NetSHIELD přináší ochranu proti šíření škodlivého malware, ransomware i phishingu. Díky automatickým auditům a identifikaci známých zranitelností získáte nástroj pro kontrolu slabých míst v síti. V neposlední řadě nabízí další generaci řešení pro řízení přístupu mobilních i pevných zařízení do LAN. Poskytuje tak důležité funkce do řetězce zabezpečení. Získáte přehled a kontrolu nad nedůvěryhodnými síťovými aktivitami prostřednictvím dynamického řízení všech zařízení v síti. NetSHIELD je non-inline zařízení, což zajišťuje, že může být připojen kdekoliv a odhalit a zajistit problém odkudkoliv.

NetSHIELD přináší bohatou sadu funkcí bez-agentního Network Access Control (NAC) a kritické zabezpečení vnitřní sítě, které firewally a antivirová řešení neobsáhnou, a kde dochází k 95 % dnešních narušení. Antivir je úspěšný při potlačování vysokého procenta škodlivých aktivit. Dnešním problémem je obrovský objem a pokračující vývoj taktických útoků, které způsobily, že AV je méně efektivní. Pre-Cognition Engine NetSHIELD je navržen tak, aby karanténa koncového bodu předcházela infekci. Patentovaný mechanismus zajišťuje jeho umístění do karantény v řádu milisekund s nulovým výskytem false-positive chyb. Ze zkušeností víme, že 99 % případů prolomení do systému bylo uskutečněno na základě již známé zranitelnosti! Díky NetSHIELDU máte přehled o všech zranitelnostech vaší vnitřní sítě a řádově tak zvyšujete svou bezpečnost.

Klíčové vlastnosti:

 • Jednoduché nasazení a správa
 • Chrání před zero-hour malware, phishingem a ransomware
 • Zabezpečuje kombinací funkcí detekce, blokace a karantény
 • Prevence díky automatizovanému auditu a identifikaci CVE
 • Bez-agentní (žádný SW do počítačů)
 • Non-inline instalace (nepotřebuje, aby jím procházela veškerá data)
 • Správa lokálních i vzdálených zařízení z jedné konzole
 • Workflow manager zachycených bezpečnostních neshod

Další vlastnosti:

 • Stabilní, optimalizovaná a účinná platforma
 • Velká škálovatelnost nasazení – od 25 do tisíců zařízení nebo uživatelů
 • Aktualizace security databáze každé 3 hodiny
 • TLD blokování a detekce MAC spoof
 • Pokrývá GDPR články 32 a 37
Více informací Skrýt detail
Kontaktovat produktového manažera Produkty použité v řešení
Blokování malware, ransomware, phishingu a posouzení zranitelností

NetSHIELD je umístěn v centrální pobočce (Central Office) a díky zabudovanému Command centru můžete spravovat další zařízení NetSHIELD umístěné v jiných lokalitách z jedné konzole. NetSHIELD rozpozná na základě L2 komunikace každé zařízení, které se pokouší v síti komunikovat ať už fyzicky nebo skrze Wi-Fi. 

Každé jednotlivé zařízení NetSHIELD obsahuje funkce Network Access Control (NAC), Monitoring známých zranitelností (CVE) a Blokaci infikovaných zařízení při pokusu o šíření malware nebo komunikaci se škodlivými Command Centry.

Více informací Skrýt detail

modrá jako povodí řek, zastupuje datové komunikace - zelená jako odpradávna barva pravoboku, zvyšuje kvalitu komunikací 

Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.