Řízený přístup na míru školám – macmon NAC

Vítejte na stránce projektu macmon školám, v následujících několika málo větách se pokusíme shrnout oč kráčí a co Vám macmon pomůže vyřešit.

banner

V první řadě jde o žáky. Když jsme tento projekt sestavovali řekli jsme si co je nejdůležitějším aktivem a zároveň největší odpovědností každé školy? A pokaždé jsme se dostali ke stejnému výsledku – Studenti. V dnešní době, kdy má každý minimálně jedno zařízení každodenní potřeby je pomalu nemyslitelné se snažit jejich pohyb regulovat ručně či jakkoliv poloautomaticky. Ne, v takové době kdy jsou technologie natolik spjaty s každodenním životem je důležité učit děti s těmito technologiemi od raného věku, a tak i macmon přichází s myšlenkou kdy systém určený pro řízený přístup umožní snoubit tuto technologii se samoobslužným portálem který pro každého žáka přináší přístup do samoobslužného portálu školy, čímž se výrazně sníží administrativní vytíženost – za svá zařízení si přeci nesou odpovědnost studenti – nikoliv škola.

Naše speciální nabídka, která je určena primárně pro základní, střední ale i vysoké školy, je ušita na míru vzdělávacím institucím a to hlavně díky své flexibilitě platebních modelů, tak i díky zohlednění prázdninového snížení kapacit v samotné ceně. 

 


 

Zaujala Vás naše nabídka?

Níže klikněte na červené políčko "kontaktní formulář"  vyberte v Co vás zajímá: Registrace pro školy, vyplňte své jméno a e-mail a do zprávy vyplňte prosím název vaší školy, telefon a cokoliv dalšího, co byste nám rádi sdělili a my už vše zařídíme.

 

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.