Tento produkt spadá pod tyto typy produktů:
  • PMP

RADWIN 6000

Small Cell řešení pro optimální pokrytí venkovských a řídce osídlených oblastí signálem pro přenos dat.

Systém sobě unikátně kombinuje hned několik bezdrátových technologií – 3G/HSPA+ a WiFi pro přístup ke koncovému uživateli, a bod-bod rádio pro backhaul. Kromě toho obsahuje i GPS přijímač pro synchronizaci a Ethernet switch pro drátový přístup. Díky této unikátní kombinaci mohou mobilní operátoři pokrývat 3G signálem kombinovaným s WiFi i oblasti, jejichž pokrývání bylo dosud ekonomicky neodůvodnitelné nebo kde výstavba klasických BTS byla z legislativních důvodů těžce prosaditelná nebo nemožná – historická centra měst a pod., chráněné přírodní oblasti, dočasné pokrývání oblastí při masových akcích nebo živelných událostech apod. rw6000-schema

RADWIN 6000
Kontaktovat produktového manažera
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.