Tento produkt spadá pod tyto typy produktů:
  • PMP

RADWIN 5000

Point-to-multipoint rádiový systém s kapacitou až 200 Mbps na sektor pracující v pásmech 2,3 až 5,9 GHz.

Systém využívá moderní přístupovou metodu OFDM kombinovanou s 2x2MIMO technologií umožňující provoz i za podmínky ne zcela přímé viditelnosti. Nabízí dlouhý dosah a nízkou latenci. Velká škála dostupných uživatelských jednotek se Small Form Factor MIMO anténami umožní splnit skoro jakékoli požadavky na instalaci. Systém nevyužívá standardu WiMax ale má implementovány vlastní unikátní mechanizmy pro zajištění garance služeb i ve sdíleném prostředí. Systém se pyšní vysokou spektrální efektivitou až 5bps/Hz, díky čemuž nabídne velmi vysokou propustnost.P-MP

RADWIN 5000
Kontaktovat produktového manažera
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.