Podzimní newsletter

Přinášíme Vám shrnutí novinek za poslední tří měsíce. Především bychom Vás rádi pozvali na SCADA Awareness Lab, nový projekt, který jsme spolu s Corpus Solutions vytvořili. Ve vzdělávání pokračujeme - po školeních Ceragonu chystáme školení mikrovlnných spojů Siklu, které se uskuteční v Praze již tento týden a v Olomouci na začátku listopadu. A v neposlední řadě Vám přinášíme e-book v češtině od Thomas Krenn "Storage Spaces Direct se systémem Windows Server 2016".

 

VUMS DataCom uzavřelo partnerství s ISP Alliancí

Společnost VUMS DataCom uzavřela partnerství s ISP Alliancí a od srpna letošního roku jsme se stali distributorem mikrovlnných spojů Ceragon a Siklu pro členy, partnery i zákazníky ISP Alliance. 

„Mezi naší firmou a společností ISP Alliance proběhla řada jednání, na kterých jsme postupně dospěli ve vzájemné shodě k dohodě. Od srpna jsme převzali distribuci spojů Siklu a Ceragonu. Jako technologický specialista působící v dané oblasti jsme schopni spoj od obou výrobců dodat rychle a s plnou podporou tak, abychom splnili očekávání zákazníků,“ říká Martin Buroň ze společnosti VUMS DataCom.

Kontakt pro více informací či nezávaznou nabídku: Martin Buroň, martin.buron(@)datacom.cz

SCADA Awareness Lab

Společně se společností Corpus Solutions bychom Vám rádi představili nový projekt SCADA Awareness Lab.

Účastníci kurzu pochopí význam opatření v oblasti prevence a včasné detekce provozních a bezpečnostních incidentů s využitím moderních nástrojů postavených na principech strojového učení. Výuka je doprovázena praktickými ukázkami v laboratorním SCADA prostředí tak, aby došlo k maximálnímu učícímu efektu.

„Získejte povědomí o moderních způsobech řešení provozních a bezpečnostních problémů na Vašich OT sítích. Udělejte první krok na cestě k zajištění vyšší úrovně spolehlivosti a bezpečnosti Vašich OT sítí absolvováním našeho vzdělávacího awareness kurzu!"

Storage Space Direct od Thomas Krenn

Funkce Storage Spaces Direct (SSD) umožňuje v systému Windows Server 2016 sloučení lokálních nosičů dat uzlů klastru do jednoho virtuálního sdíleného datového úložiště a vyžaduje edici systému Windows Server 2016 Datacenter. Ten může ukládat často používaná data automaticky na disky SSD méně používaná na LUN v SAN/NAS nebo na běžný pevný disk. Může kombinovat různá datová úložiště, což výrazně zvyšuje jejich výkon.

Kompletní e-book „Storage Spaces Direct se systémem Windows Server 2016“ je k dispozici v češtině ke stažení.

Vzděláváme...

Máme za sebou 2 sady školení mikrovlnných spojů Ceragon s velmi pozitivními ohlasy. Pokračujeme se školením spojů Siklu, proto kdo si nezajistil účast, máme stále pár volných míst 25. a 26.10. v Praze a nebo 1.11. a 2.11. v Olomouci. Pro více informací a registraci navštivte Pozvánku na školení Siklu.

 

Publikováno: 2017 10 20    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.