WDM

WDM

Vlnový multiplex (WDM) představuje v optických sítích technologii, kterou se při přenosu multiplexuje více optických signálů v jednom optickém vlákně s použitím rozdílných vlnových délek (barev) laserů. Je tak umožněno rozšířit kapacitu média nebo provést obousměrnou komunikaci na jednom optickém vlákně. Multiplexované vlnové délky přenášejí odděleně různé datové technologie jako SDH, Ethernet, nebo Fiber Channel.


Seznam produktů podle typu

Apollo

Apollo je rodina produktů společnosti ECI Telecom pro oblast optických transportních sítí. Tuto platformu je možné nasadit jednak jako čistý DWDM systém pracující na L0-L1 vrstvě OSI modelu, tak i jako L2 systém s podporou MPLS-TP. Apolo rodina se skládá z více modelů vhodných pro různé typy přístupových, metropolitních nebo páteřních sítí. Je optimalizována pro přenos všech typů provozu od SDH, Ethernet, Storage a Video přes standardní OTN/MPLS-TP/WDM sítě.

Detail produktu Výrobce: ECI
Apollo

WDM transpondéry PacketLight

V následujícím přehledu je seznam hlavních transpondérů, z nichž některé jsou dostupné i ve více mutacích.

Detail produktu Výrobce: PacketLight
WDM transpondéry PacketLight

WDM muxpondéry PacketLight

V následujícím přehledu je seznam hlavních muxpondérů, z nichž některé jsou dostupné i ve více mutacích.

Detail produktu Výrobce: PacketLight

WDM Mux/Demux PacketLight

V následujícím přehledu je popis pasivních Muxů/Demuxů.

Detail produktu Výrobce: PacketLight
10
/piktogramy/wdm/
59
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.