SOAM

SOAM

Carrier Ethernet přepínač podporující Service OAM disponuje funkcemi pro ukončení, nebo předání parametrů Ethernet služeb. SOAM hraje klíčovou roli při bezproblémovém zřizování služeb, hledání a odstraňování chyb Ethernetových okruhů, aplikaci CFM (Connectivity Fault Management) a Performance Managementu a Monitoringu. Oproti EDD dokáže SOAM přepínač terminovat stovky až tisíce OAM služeb. Zákazníkům nabídne kompletní end-to-end měření okruhů s SLA.

Standardy doporučené pro SOAM Carrier Ethernet Přepínač:
- MEF 2.0, Y.1731, CFM, RFC 2544


Seznam produktů podle typu

Megaplex-4

Řešení pro CO, hlavní stavební prvek pro poskytovatele služeb, operátory a utility. Megaplex-4 je carrier class zařízení, TDM a Ethernet agregátor, stejně jako vysokokapacitní DS0 cross connect.

Detail produktu Výrobce: RAD
Megaplex-4

ETX-5

Agregace Ethernet služeb v jednom boxu ETX-5 Carrier Ethernet agregační zařízení/platforma, spolu s ETX-2, jsou hlavními složkami RADovského SAA řešení poskytující SLA služby, emulace starších TDM služeb a mobilní backhaul.

Detail produktu Výrobce: RAD
ETX-5

NPT

NPT je rodina produktů společnosti ECI Telecom pro oblast packetových transportních sítí. Jedná se o multiservisní platformu jak pro Carier Ethernet tak pro MPLS sítě. Její flexibilní přepínací architektura umožňuje nativní přenost jak packetových tak TDM dat tak i přenos packetových dat přes TDM (EoS) nebo TDM přes packet (CES). NPT rodina se skládá z více modelů vhodných pro různé typy přístupových, metropolitních nebo páteřních sítí. Díky široké škále Ethernet a TDM rozhraní představuje NPT optimální platformu pro budování konvergovaných sítí

Detail produktu Výrobce: ECI
NPT
10
/piktogramy/soam/
44
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.