Flow Probe

Flow Probe

Flow Probe výkonná autonomní sonda, která monitoruje provoz na počítačové síti a vytváří statistiky o tomto provozu ve formátech NetFlow v5/v9 či IPFIX. Tyto statistiky poskytují uživateli informace o tom, kdo komunikoval s kým, kdy, jak dlouho, jak často, kolik bylo přeneseno dat a mnohé další. Takové informace jsou nezbytné pro zajištění síťové bezpečnosti, řešení incidentů na síti, účtování služeb založené na množství přenesených dat, plánování kapacit linek či monitorování uživatelů a služeb.


Seznam produktů podle typu

FlowMon

Kompletní řešení pro monitorování sítí na základě IP toků (technologie NetFlow/IPFIX). Řešení FlowMon zahrnuje výkonné autonomní sondy pro všechny typy sítí až do rychlosti 100 Gb/s, kolektory pro uložení, zobrazení a analýzy síťových statistik a další rozšiřující moduly s přidanou funkcionalitou - v podobě např. pokročilého reportingu, monitorování HTTP provozu a mnoha dalšího.

Detail produktu Výrobce: Flowmon Networks
10
/piktogramy/probe/
78
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.