PMP

PMP

Mikrovlnný systém bod-více bodů. Sestává se z jedné centrální a více uživatelských stanic. Může pracovat v licencovaném kmitočtovém pásmu, kdy je pro jeho provozování potřeba získat tzv. Individuální oprávnění, nebo v nelicenčním pásmu, kde jej lze provozovat za podmínek Všeobecného oprávnění. Individuální a Všeobecná oprávnění vydává Český telekomunikační úřad (ČTÚ).


Seznam produktů podle typu

RADWIN 5000

Point-to-multipoint rádiový systém s kapacitou až 200 Mbps na sektor pracující v pásmech 2,3 až 5,9 GHz.

Detail produktu Výrobce: RADWIN
RADWIN 5000

RADWIN 6000

Small Cell řešení pro optimální pokrytí venkovských a řídce osídlených oblastí signálem pro přenos dat.

Detail produktu Výrobce: RADWIN
RADWIN 6000

FiberinMotion

Bezdrátový přístupový systém pro vlaky, metro, lodě a vojenské využití. Systém byl vyvinut na podkladu fixní přístupové technologie Radwin 5000.

Detail produktu Výrobce: RADWIN
FiberinMotion

Siklu MultiHaul

MultiHaul je obchodní označení systému bod-více bodů (PtMP, PMP) firmy Siklu pracující v bezlicenčním pásmu 57-64 GHz (V-band), provozovatelné v České republice podle Všeobecného oprávnění VO-R/12/09.2010-12 respektive VO-R/10/12.2017-10.

Detail produktu Výrobce: Siklu
 Siklu MultiHaul

BreezeCOMPACT

BreezeCOMPACT je komplexní řešení pevného bezdrátového širokopásmového přístupu (BWA) na bázi standardu LTE postavené čistě na TDD přístupu. Jednotlivé komponenty celého řešení jsou viditelné na následujícím obrázku.

Detail produktu Výrobce: Telrad Networks
BreezeCOMPACT

Siklu MultiHaul TG

Třetí generace technologie MultiHaul bod-více bodů (PtMP) firmy Siklu pracující v bezlicenčním pásmu 57-66 GHz (V-band).

Detail produktu Výrobce: Siklu
Siklu MultiHaul TG
10
/piktogramy/pmp/
101
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.