PM SOAM

PM SOAM

PM SOAM (Performance Management Service OAM) poskytuje informace o stavu Ethernet služeb včetně stavu SLA každé Ethernet služby. Podle požadavků na preciznost a zákaznických aplikací může OAM měření získat z obou stran Ethernet okruhu, jedné strany, nebo centrálního bodu v síti - SOAM přepínače (Actuator).


Seznam produktů podle typu

RADview

Carrier class management systém, pro rozsáhlé sítě, který se skládá z těchto volitelných modulů:

Detail produktu Výrobce: RAD
RADview

Lightsoft

Lightsoft je pokročilý, praxí prověřený, multi-dimenzionální, multi-vrstvý a plně škálovatelní síťový management systém společnosti ECI Telecom. Právě multi-vrstvý model umožňuje na jedné straně oddělit správu fyzické, optické a datové (Ethernet) vrstvy sítě, ale zároveň integrovat vlivy jednotlivých vrstech na ostatní tam, kde je to potřebné. Lightsoft umožňuje snadnou správu síťové infrastruktury pomocí GUI nebo CORBA rozhraní.

Detail produktu Výrobce: ECI
Lightsoft
10
/piktogramy/pm-soam/
79
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.