(R)OADM

(R)OADM

Optical Add Drop Multiplexor - Pasivní optický Add/Drop multiplexor umožňující vyjímat a vkládat jednotlivé vlnové délky do průběžného optického signálu. Může být jednosměrný, obousměrný, pro jednu či více vlnových délek („lambd“). Vyrábí se s pevně danými vstupy/výstupy Pro složitější sítě, které vyžadují větší flexibilitu vlnovách délek, se stále více prosazují rekonfigurovatelné OADM (ROADM). Tyto sítě mívají obvykle složitější topologii (částečná mesh) a více lokalit mezi terminály. ROADM multiplexory jsou aktivní.


Seznam produktů podle typu

WDM zesilovače, OADM PacketLight

V následujícím přehledu je seznam doplňkových aktivních prvků, z nichž některé jsou dostupné i ve více mutacích.

Detail produktu Výrobce: PacketLight
10
/piktogramy/oadm/
98
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.