OA

OA

Optical Amplifier - Ve DWDM systémech se užívají výhradně optické zesilovače, zesilující signály v celém pásmu C a L bez nutnosti elektro-optických převodů a regenerace. Zesilovačů je více typů podle umístění v přenosové trase, jako např. předzesilovač (PreAmp), průběžný zesilovač (InLine), výstupní zesilovač (Booster)


Seznam produktů podle typu

WDM zesilovače, OADM PacketLight

V následujícím přehledu je seznam doplňkových aktivních prvků, z nichž některé jsou dostupné i ve více mutacích.

Detail produktu Výrobce: PacketLight

XDM

XDM je rodina produktů společnosti ECI Telecom pro oblast multiservisních a optických sítí. Jedná se o univerzální platformu integrující technologie SDH, Ethernet/MPLS, CWDM a DWDM. Tato unikátní integrace umožňuje nasazení XDM do konvergovaných sítí. XDM rodina se skládá z více modelů vhodných pro různé typy přístupových, metropolitních nebo páteřních sítí. Modulární architektura umožňuje postupné navyšování kapacity bez nutnosti výpadku stávajícího provozu. XDM je praxí prověřená platforma instalovaná u stovek spokojených zákazníků

Detail produktu Výrobce: ECI
XDM
10
/piktogramy/oa/
97
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.