NMS

NMS

NMS (Network Management System) je nástrojem pro správu rozsáhlých sítí. NMS rozumí topologii sítě. Elementy sítě spravuje přímo, nebo prostřednictvím EMS.


Obsahuje funkce:
- Správu alarmů s jejich korelace podle topologie sítě
- End-to-end konfigurace služeb
- Informace o typu používání jednotlivých elementů
- Informace o výkonnosti, stavu elementů a služeb, které poskytují
- víceúrovňové zabezpečení přístupu ke správě a k elementům sítě


Seznam produktů podle typu

Lightsoft

Lightsoft je pokročilý, praxí prověřený, multi-dimenzionální, multi-vrstvý a plně škálovatelní síťový management systém společnosti ECI Telecom. Právě multi-vrstvý model umožňuje na jedné straně oddělit správu fyzické, optické a datové (Ethernet) vrstvy sítě, ale zároveň integrovat vlivy jednotlivých vrstech na ostatní tam, kde je to potřebné. Lightsoft umožňuje snadnou správu síťové infrastruktury pomocí GUI nebo CORBA rozhraní.

Detail produktu Výrobce: ECI
Lightsoft

NetXplorer

NX spravuje NetEnforcer resp ServiceGateway a zárověň poskytuje možnost nastavování pravidel pro řízení provozu včetně řady monitorovacích a reportovacích schopností nad daty, která nasbíral NetEnforcer resp. ServiceGateway.

Detail produktu Výrobce: Allot
NetXplorer

Allot ClearSee

Na jednom serveru (dostupné je i HA řešení) máte datový sklad i aplikaci pro business intelligence. Škálovatelnost řešení pro práci s daty od stovek tisíc, přes jeden až po několik miliónů uživatelů. Zvyšuje spokojenost zákazníků a servisní ukotvení systému a ve finále ziskovost.

Detail produktu Výrobce: Allot
Allot ClearSee
10
/piktogramy/nms/
81
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.