NBA

NBA

NBA (Network Behavior Analysis) je systém detekce anomálií a nežádoucího chování v datové síti, založený na permanentním vyhodnocování statistik o provozu na síti. Cílem je odhalení provozních problémů a zvýšení vnější i vnitřní bezpečnosti datové sítě. Hlavní výhodou proti běžným IDS systémům či SNMP monitoringu je orientace na celkové chování zařízení na síti, což umožňuje reagovat na dosud neznámé nebo specifické hrozby. Monitoring síťových komunikací a NBA byly zařazeny mezi nejdůležitější technologie pro ochranu sítí.


Seznam produktů podle typu

DefensePro

DefensePro chrání v reálném čase celé sítě i samotné servery proti scanování, xDoS útokům, zneužitím zranitelnosti aplikací, šíření malwaru, krádežím informací a dalším útokům z nezabezpečených sítí. Díky kontrole v obou směrech provozu DefensePro umí také zamezit šíření nechtěného provozu z Vaší sítě a tím chrání její reputaci v internetu. Spojuje v sobě funkce IPS, behaviorální analýzy a ochrany proti DoS a DDoS útokům.

Detail produktu Výrobce: Radware
DefensePro

ADS

FlowMon ADS je moderní systém detekce anomálií a nežádoucího chování v datové síti, založený na permanentním vyhodnocování statistik o provozu na síti. Cílem řešení je odhalení provozních problémů a zvýšení vnější i vnitřní bezpečnosti datové sítě.

Detail produktu Výrobce: Flowmon Networks

Allot ServiceProtector

Využitím Network Behavior Anomaly Detection (NBAD) Allot ServiceProtector chrání proti rostoucímu počtu stále komplexnějších DDoS útoků. Ty se pokouší pomocí záplavy nechtěného provozu vyvolat nedostupnost služby poskytované na nebo za vaší sítí.

Detail produktu Výrobce: Allot
Allot ServiceProtector
10
/piktogramy/nba/
68
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.