NAC

NAC

Network Access Control zajišťuje přístup do sítě jen autorizovaným uživatelům a vynucuje implementaci provozní a bezpečnostní politiky pro užívání sítě. Uživatelé tak mají přístup jen k povoleným zdrojům.

Standard používaný pro tradiční NAC implementaci je IEEE 802.1x.
Variantou je například kombinace DPI s traffic managementem, čímž lze vybudovat inline NAC řešení.


Seznam produktů podle typu

Subscriber Management Platform

SMP je typicky nasazováno pro “subscriber management” nebo “session management”. Provoz je tak viditelný z pohledu sítě i uživatele. Tyto informace, mimo klasického reportingu, můžeme v SMP využít pro nastavování pravidel přes uživatele nebo aplikace. A ve finále SMP při překročení kvót pomůže s přesměrováním uživatele na portál, kde se může rozhodnout o budoucí formě provozu.

Detail produktu Výrobce: Allot
Subscriber Management Platform

NetSHIELD

NetShield přináší bohatou sadu funkcí agentless Network Access Control (NAC) a kritické zabezpečení intranetu, které firewally a antivirová řešení neobsáhnou a kde dochází k 95% dnešních narušení. Dnešní hrozby se přesunuly za schopnosti a možnosti tradičních firewallů, obsahu proxy serverů a antivirového softwaru. Navíc, množství nejnovějšího ransomware bylo navrženo k obcházení těchto řešení a kořistí na neopatrných zaměstnancích, kteří nevědomky kliknou na škodlivé odkazy a přílohy. Patentovaný Pre-Cognition Engine NetShieldu je navržen tak, aby karanténa koncového bodu předcházela infekci. Patentovaný mechanismus zajišťuje jeho umístění do karantény s nulovým výskytem false-positive chyb.

Detail produktu Výrobce: NetSHIELD
NetSHIELD

macmon NAC

Maximální přehled, pohodlí i bezpečí ve vaší síti.

Detail produktu Výrobce: macmon secure
macmon NAC
10
/piktogramy/nac/
63
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.