LTE

LTE

Long Term Evolution – rádiová přístupová technologie vyvinutá pro přenos dat v mobilních sítích 3.generace. Vyspělejší standard LTE-A (LTE Advanced) je plnohodnotné řešení mobilní sítě 4.generace. Dnes se začíná prosazovat i v pevných přístupových sítích pod označením Fixní LTE. S dalším vývojovým se počítá i pro sítě 5.generace (5G).


Seznam produktů podle typu

BreezeCOMPACT

BreezeCOMPACT je komplexní řešení pevného bezdrátového širokopásmového přístupu (BWA) na bázi standardu LTE postavené čistě na TDD přístupu. Jednotlivé komponenty celého řešení jsou viditelné na následujícím obrázku.

Detail produktu Výrobce: Telrad Networks
BreezeCOMPACT
10
/piktogramy/lte/
143
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.