ENNI

ENNI

Carrier Ethernet přepínač s ENNI (External Network to Network Interface) umožňuje propojení Ethernet sítí dvou operátorů při zachování konfigurace služeb a priorit na obou stranách. ENNI usnadní migraci z IP sítí na L2 sítě bez nutnosti rekonfigurace propojovaných L2 sítí. ENNI je klíčovou technologií pro nákup a prodej L2 služeb od regionálních, nebo tranzitních operátorů. Podstatné je, že při propojení L2 sítí je performance a fault management podle definice Y.1731 tunelován ENNI rozhraním, aby bylo zajištěno end-to-end měření SLA parametrů.

Standardy doporučené pro ENNI Carrier Ethernet Přepínač:
- ENNI (MEF 26.1), MEF 2.0, Y.1731, CFM, RFC 2544


Seznam produktů podle typu

ETX-2

ETX-2 je Carrier Ethernet demarkační zařízení, společně s ETX-5 Carrier Ethernet agregační platformy, jsou hlavními složkami RAD SAA řešení, poskytující:

Detail produktu Výrobce: RAD
ETX-2

NPT

NPT je rodina produktů společnosti ECI Telecom pro oblast packetových transportních sítí. Jedná se o multiservisní platformu jak pro Carier Ethernet tak pro MPLS sítě. Její flexibilní přepínací architektura umožňuje nativní přenost jak packetových tak TDM dat tak i přenos packetových dat přes TDM (EoS) nebo TDM přes packet (CES). NPT rodina se skládá z více modelů vhodných pro různé typy přístupových, metropolitních nebo páteřních sítí. Díky široké škále Ethernet a TDM rozhraní představuje NPT optimální platformu pro budování konvergovaných sítí

Detail produktu Výrobce: ECI
NPT

ETX-5

Agregace Ethernet služeb v jednom boxu ETX-5 Carrier Ethernet agregační zařízení/platforma, spolu s ETX-2, jsou hlavními složkami RADovského SAA řešení poskytující SLA služby, emulace starších TDM služeb a mobilní backhaul.

Detail produktu Výrobce: RAD
ETX-5
10
/piktogramy/enni/
45
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.