EDD

EDD

Ethernet Demarcation Device je Carrier Ethernet přepínač, který je určen pro předání konkrétních služeb v podnikové síti, zákazníkovi, nebo jinému operátorovi. Každá služba předaná na rozhraní Ethernet je konfigurovatelná a měřitelná a tak umožňuje sledovat SLA potřebné pro danou službu. Rozhraní na straně sítě nemusí být Ethernet, může být xDSL, Wireless, optika a další přenosová technologie, které přenáší Ethernet. Ethernet na okraji sítě tak sjednocuje předávané služby.

Standardy doporučené pro EDD:
- MEF 2.0, Y.1731, CFM, RFC 2544


Seznam produktů podle typu

Acceed

Rodina systému ACCEED jsou zařízení určené pro služby Carrier Ethernet. Portfolio obsahuje různé moduly plug-in karet a koncových zákaznických zařízení určené pro optické, ale i vázané-spolupracující (bonded) metalické sítě.

Detail produktu Výrobce: albis-elcon
Acceed

ETX-2

ETX-2 je Carrier Ethernet demarkační zařízení, společně s ETX-5 Carrier Ethernet agregační platformy, jsou hlavními složkami RAD SAA řešení, poskytující:

Detail produktu Výrobce: RAD
ETX-2

D-NFV

Virtualizované síťové funkce, či NFV, znamená, že speciální síťová zařízení jsou nahrazena softwarem na off-the-shelf (COTS) serverech. RAD byl první na trhu, kdo integroval L2/L3 NID/NTU na silné x86 platformě pro hostování virtuálních síťových funkcí - NFV. NTU je řízeno poskytovatelem služby a je umístěno v prostorách zákazníka, umožňuje tak obchodní pružnost s novými softwarovými službami. RAD D-NFV řešení je k dispozici jako box velikosti polovičky 19“ (ETX-2). Navíc RAD nabízí toto řešení jako programovatelný miniaturní SFP modul (MiNID).

Detail produktu Výrobce: RAD
D-NFV

NPT

NPT je rodina produktů společnosti ECI Telecom pro oblast packetových transportních sítí. Jedná se o multiservisní platformu jak pro Carier Ethernet tak pro MPLS sítě. Její flexibilní přepínací architektura umožňuje nativní přenost jak packetových tak TDM dat tak i přenos packetových dat přes TDM (EoS) nebo TDM přes packet (CES). NPT rodina se skládá z více modelů vhodných pro různé typy přístupových, metropolitních nebo páteřních sítí. Díky široké škále Ethernet a TDM rozhraní představuje NPT optimální platformu pro budování konvergovaných sítí

Detail produktu Výrobce: ECI
NPT

ETX-5

Agregace Ethernet služeb v jednom boxu ETX-5 Carrier Ethernet agregační zařízení/platforma, spolu s ETX-2, jsou hlavními složkami RADovského SAA řešení poskytující SLA služby, emulace starších TDM služeb a mobilní backhaul.

Detail produktu Výrobce: RAD
ETX-5

Megaplex-4

Řešení pro CO, hlavní stavební prvek pro poskytovatele služeb, operátory a utility. Megaplex-4 je carrier class zařízení, TDM a Ethernet agregátor, stejně jako vysokokapacitní DS0 cross connect.

Detail produktu Výrobce: RAD
Megaplex-4

MiNID

Inteligentní a miniaturní zařízení velikosti SFP modulu RADovský MiNID je revoluční platforma pro poskytovatele služeb kteří chtějí inovovat své sítě a dodávat služby s end-to-end SLA. MiNID je inovativní modul který pomáhá zpřístupnit Carrier Ethernet pro každého a všude.

Detail produktu Výrobce: RAD
MiNID
10
/piktogramy/edd/
14
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.