DDoS Mitigation

DDoS Mitigation

DDoS Mitigation jsou systémy, které detekují a eliminují DoS útoky (Denial of Service) a DDoS (Distributed Denial of Service). K detekci se využívají prosté nebo dynamické výpočty změn v provozu, případně je využívána behaviorální analýza síťového provozu. Mimo real-time zpracování je důležitá i škálovatelnost, která by se měla u takovýchto systémů pohybovat až do řádů desítek Gb/s. Nedílnou součástí je i management systému, který vedle správy zařízení umožní i zobrazení a analýzu útoků. Správný DDoS Mitigation systém vás chrání před útoky a současně zachovává funkčnost vašich systémů regulérním uživatelům.


Seznam produktů podle typu

DefensePro

DefensePro chrání v reálném čase celé sítě i samotné servery proti scanování, xDoS útokům, zneužitím zranitelnosti aplikací, šíření malwaru, krádežím informací a dalším útokům z nezabezpečených sítí. Díky kontrole v obou směrech provozu DefensePro umí také zamezit šíření nechtěného provozu z Vaší sítě a tím chrání její reputaci v internetu. Spojuje v sobě funkce IPS, behaviorální analýzy a ochrany proti DoS a DDoS útokům.

Detail produktu Výrobce: Radware
DefensePro

DDoS Defender

FlowMon DDoS Defender je řešení pro detekci a mitigaci útoků typu odepření služby – DoS (Denial of Service) nebo DDoS (Distributed Denial of Service).

Detail produktu Výrobce: Flowmon Networks
DDoS Defender

Allot ServiceProtector

Využitím Network Behavior Anomaly Detection (NBAD) Allot ServiceProtector chrání proti rostoucímu počtu stále komplexnějších DDoS útoků. Ty se pokouší pomocí záplavy nechtěného provozu vyvolat nedostupnost služby poskytované na nebo za vaší sítí.

Detail produktu Výrobce: Allot
Allot ServiceProtector
10
/piktogramy/ddos-mitigation/
104
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.