CVE

CVE

Řešení využívající CVE databáze, pravidelně kontroluje aktuální stav sítě a hledá známé zranitelnosti, kterým bychom měli věnovat pozornost a snažit se o jejich minimalizaci. Útočníci využívají zranitelnosti pro ovládnutí počítače nebo jiný prospěch (instaluje internetového robota, počítačový virus a podobně).


Seznam produktů podle typu

NetSHIELD

NetShield přináší bohatou sadu funkcí agentless Network Access Control (NAC) a kritické zabezpečení intranetu, které firewally a antivirová řešení neobsáhnou a kde dochází k 95% dnešních narušení. Dnešní hrozby se přesunuly za schopnosti a možnosti tradičních firewallů, obsahu proxy serverů a antivirového softwaru. Navíc, množství nejnovějšího ransomware bylo navrženo k obcházení těchto řešení a kořistí na neopatrných zaměstnancích, kteří nevědomky kliknou na škodlivé odkazy a přílohy. Patentovaný Pre-Cognition Engine NetShieldu je navržen tak, aby karanténa koncového bodu předcházela infekci. Patentovaný mechanismus zajišťuje jeho umístění do karantény s nulovým výskytem false-positive chyb.

Detail produktu Výrobce: NetSHIELD
NetSHIELD

GSM - Greenbone Security Manager

GSM (Greenbone Security Manager) je bezpečnostní zařízení zaměřené na správu zranitelností. Transparentně se integruje do vašich stávajících bezpečnostních systémů spravujících zranitelnosti a hrozby.

Detail produktu Výrobce: Greenbone
GSM - Greenbone Security Manager
10
/piktogramy/cve/
149
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.