BYOD

BYOD

Bring Your Own Device umožňuje pracovat ve firemním prostředí i těm, jejichž zařízení nebo identity nejsou součástí defaultního nastavení sítě. Nejen zaměstnanci s vlastními zařízeními, jako chytré telefony, tablety či notebooky, ale i speciální návštěvníci (auditoři, subkontraktoři, …) se tak mohou snadno, přesně, a hlavně rychle dostat k potřebným službám v síti. Zavedení BYOD politiky ve společnosti může znamenat zvýšení její atraktivity, produktivity a mobility (jak pro zaměstnance, tak pro všechny možné kategorie “návštěvníků”).


Seznam produktů podle typu

Allot WebSafe Business

Balík bezpečnostních služeb pro firemní zákazníky, který umožní firmám zajistit integritu služeb sítě a nabídne jejím uživatelům ochranou proti DDoS a zero-day útokům, červům, zombiem, spambotům a dalším.

Detail produktu Výrobce: Allot
Allot WebSafe Business

Allot WebSafe Personal

Balík bezpečnostních služeb typicky určený domácnostem s možností nastavení rodičovských zámků (multi-tenant).

Detail produktu Výrobce: Allot
Allot WebSafe Personal

NetSHIELD

NetShield přináší bohatou sadu funkcí agentless Network Access Control (NAC) a kritické zabezpečení intranetu, které firewally a antivirová řešení neobsáhnou a kde dochází k 95% dnešních narušení. Dnešní hrozby se přesunuly za schopnosti a možnosti tradičních firewallů, obsahu proxy serverů a antivirového softwaru. Navíc, množství nejnovějšího ransomware bylo navrženo k obcházení těchto řešení a kořistí na neopatrných zaměstnancích, kteří nevědomky kliknou na škodlivé odkazy a přílohy. Patentovaný Pre-Cognition Engine NetShieldu je navržen tak, aby karanténa koncového bodu předcházela infekci. Patentovaný mechanismus zajišťuje jeho umístění do karantény s nulovým výskytem false-positive chyb.

Detail produktu Výrobce: NetSHIELD
NetSHIELD
10
/piktogramy/byod/
64
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.