ADC

ADC

Application Delivery Controler je zařízení pro rozložení zátěže na více počítačů tak, aby bylo dosaženo optimálního odezvy, prostupnosti, nebo využití HW. Použití více zařízení pro vyvážení zátěže poskytuje větší odolnost proti výpadkům včetně rozložení na více geograficky vzdálených lokalit. Často se používá termín “Load Balancer” - vyvažování zátěže. ADC můžou být samostatná zařízení, virtuální instance. Pro dokonalou kontrolu nad rozložením zátěže u kritických aplikací jsou ADC instalována na dedikovaném HW s vlastní virtualizační vrstvou.


Seznam produktů podle typu

Alteon NG

Radware Alteon NG Application Delivery Controller (ADC) je dostupný na široké škále hardwarových platforem a nabízí propustnost od 200Mbps až 80Gbps. Alteon řady 5, 6 a 10 podporuje virtualizace ADC s nejvyšší hustotou vADC. Virtualizační řešení Radware Alteon ADC nabízí propustnost od 1Gbps až do 80Gbps, což umožňuje konsolidaci a virtualizaci jakékoli aplikace v organizaci.

Detail produktu Výrobce: Radware
Alteon NG
10
/piktogramy/adc/
60
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.