Testimonials

S VUMS DataCom se nám spolupracuje velmi dobře. Jsou rychlí a přímočaří. Vykomunikují vše potřebné i se zahraničními partnery a nám poskytnou odpovědi.

Michal Šmídek

Na spolupráci s VUMS DataCom oceňuji především to, že byli aktivní při vytvoření našeho partnerství, oslovili nás a pomohli nám vyrůst z malé garážové firmy na dodavatele do významných technologických organizací. Věděli přesně co udělat, abychom mohli vstoupit do nového segmentu telco. Při spolupráci s VUMS DataCom se cítíme skutečnými partnery, ne jen položkami v rámci jejich rozpočtových cílů. Máme pocit, že obchodujeme s lidmi, ne čísly. Ceníme si, že VUMS DataCom je otevřený domluvám s perspektivními menšími organizacemi, jako jsme byli my.

Jiří Tobola

VUMS DataCom je jedním z nejlepších partnerů v CEE, nejen po technické stránce. V naší společnosti koluje výrok, který popisuje technickou expertízu společnosti VUMS DataCom: „Takhle to je, protože to Libor říká!“ Klienti si mohou být jisti, že dostanou nejlepší řešení pro potřeby svého byznysu.

Amir Kandell Head of Central East Europe Business

Chtěl bych poděkovat za veškeré vynaložené úsilí s naším nákupem u VUMS DataCom. Byla to velmi složitá zakázka ale zdárně provedena do konce. Doufám, že si užijete tyto dvě lahve „delikátní vinné esence“, která je typická pro oblast střední Itálie. Všechno nejlepší.

Alessandro Bondoli

Společnost VUMS DataCom je našim spolehlivým distributorem řešení a produktů již od roku 1992. V roce 2014, v rámci zahájení nového partnerského programu RADadvantage, VUMS obdržel jeho nejvyšší status, Solution Partner. Na této úrovni spolupráce jedním z probíhajících společných projektů lze zmínit řešení pro kritickou infrastrukturu v dopravě. Status Solution Partner potvrzuje u VUMS DataCom vysokou úroveň odborné způsobilosti získanou průběžnou účastí na našich školeních, ať už prodejních, pre-sales nebo technických. Společnost VUMS DataCom se vyznačuje tím, že usiluje o nové obchodní příležitosti v oblastech kritické infrastruktury, zejména v oblasti operačních systémů WAN, kybernetické bezpečnosti, SCADA, průmyslových internetových aplikací a aplikací Smart City, jakož i segmentu poskytovatele služeb s nástupem nových vCPE technologií. Těšíme se na další společnou spolupráci a přejeme jim úspěch v nadcházejících letech.

Ilan Seidner

Společnost VUMS DataCom je naším věrným partnerem již více než deset let. Jako specialista pro datové komunikace má VUMS DataCom hluboké znalosti v oblasti rádiových komunikací a vynikající schopnosti v oblasti služeb. Tým VUMS DataCom vždy zajistí svým technickým specialistům a obchodníkům tréning a vzdělávání, díky kterému jsou oprávněni vystupovat jako naši přední zástupci představující nejlepší řešení pro bezdrátovou komunikaci společnosti Ceragon. K výročí 25.let na trhu upřímně přejeme další úspěch v obchodu.

Vicky Klein

Allot a VUMS DataCom společně slaví 20 let. Pro nás těchto 20 let partnerství znamená: věrnost, spolehlivost, profesionalitu a vytrvalost. Díky silnému technickému know-how a podpoře týmu VUMS DataCom jsme přesvědčeni, že nová bezpečnostní strategie povýší naši další spolupráci na novou úroveň, uspokojí mnohem více zákazníků a zajistí další úspěch v následujících letech.

Lior Derry

VUMS DataCom disponuje obrovským technickým know-how především z oblasti sítí a bezpečnosti. Dokáže nabídnout unikátní řešení založené na kombinaci více technologií různých výrobců. Není prakticky nic, s čím by si nedokázali poradit. Na spolupráci si cením především jejich spolehlivosti a flexibility.

Petr Lasek

Siklu má tu čest poblahopřát společnosti VUMS Datacom k 25. výročí. VUMS DataCom je jedním z našich prvních partnerů na celém světě a za poslední desetiletí se stala jedním z nejúspěšnějších partnerů společnosti Siklu vůbec. Několik prvních spojů, které kdy Siklu vyrábělo, bylo dodáno právě společnosti VUMS DataCom. Od té doby se prodaly tisíce spojů a spolupráce mezi oběma firmami byla vynikající. Společnost VUMS DataCom dosáhla vynikajícího výkonu a současně prokázala pozoruhodnou profesionalitu jak technicky, tak i komerčně, s kreativitou při navrhování řešení pro zákazníky. My v Siklu oceňujeme profesionální přístup společnosti VUMS DataCom. V průběhu let ovlivnili mnohé naše produkty a návrhy softwaru. Těšíme se na další léta spolupráce, přejeme k 25. výročí hodně úspěchů a jsme rádi, že můžeme být součástí oslavy!

Aviram Segal

Společnost albis-elcon a VUMS DataCom slaví 10 let úspěšné spolupráce. V roce 2008 započalo partnerství prodejem produktů z rodiny ULAF+. V průběhu uplynulých let požadovali zákazníci společnosti VUMS DataCom stále větší šířku pásma a nová řešení. Hlavním úkolem sloužícím k uspokojení těchto potřeb se stala migrace z metalických sítí k optickým sítím, čímž byly zajištěny vyšší přenosové rychlosti. albis-elcon poskytuje všechny prvky, které nabízí potřebné přidané hodnoty. Přejeme firmě VUMS DataCom to nejlepší do dalších let a těšíme se na vzrušující projekty v budoucnu.

Philipp Neuber

Společnost FlexDSL Telecommunications AG byla založena v roce 2001 ve švýcarském Curychu. Cílem naší společnosti je poskytovat modulární a flexibilní řešení pro poskytovatele telekomunikačních služeb a kritické infrastruktury. V letošním roce oslavujeme 6 let úspěšné spolupráce s firmou VUMS DataCom. Zaměstnanci této společnosti mají rozsáhlé znalosti o našich produktech, jakými jsou modemy a konvertory rozhraní pro metalické kabely a optické vlákno, brány VoIP a CESoPSN, IP-MUX a DSLAM. Naše firma je spokojena se spoluprací s partnerem VUMS DataCom a přejeme jim do budoucna další úspěchy.

Ilya Nikolsky

Jako přední výrobce individuálních serverů a storage systémů, stejně tak jako poskytovatel řešení pro datová centra, spolupracuje Thomas-Krenn již dlouhou dobu se společností VUMS DataCom. Spolu s tímto kompetentním partnerem můžeme našim zákazníkům poskytovat servery a storage systémy uzpůsobené na míru - a to v co nejkratším čase a s nejlepším servisem na trhu. Jsme nadšeni spoluprací s VUMS DataCom a celému týmu gratulujeme k výročí. Už teď se těšíme na dalších 25 let společné spolupráce!

Simon Holzer

NETSHIELD Corporation podniká po celém světě. Náš vztah se společností VUMS DataCom je výjimečný́. Neustále spolupracujeme s VUMS DataCom a věříme jim při vyhledávání distribučních a partnerských příležitostí v rámci EU. Jsou vstřícní, pozorní k detailům a spolupracují s velkými partnery.

Edward F. Wall, Jr. President & CEO
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.