O nás

Společnost VUMS DataCom, spol. s r. o., byla založena v roce 1993 a je již přes čtvrt století na trhu.

VUMS DataCom je ryze českou společností s bohatými zkušenostmi v oblasti řešení datových komunikací. Počátky odborných znalostí mají kořeny ve Výzkumném ústavu matematických strojů (VÚMS), kde působili zakladatelé firmy.

Již čtvrt století využíváme svých znalostí k implementaci pokročilých technologií. Neustále se rozvíjíme napříč segmenty datových služeb, IT/OT bezpečnosti a datových komunikací. Všem našim partnerům – operátorům, systémovým integrátorům, dodáváme vysoce kvalifi kovanou podporu šetrnou k životnímu prostředí a s respektem k hodnotám druhých. Důvěra a dodržování etiky směrem k našim partnerům je základním principem fungování naší společnosti.

Věrni tradici poskytujeme řešení na míru tak, aby opravdu pomáhala vašemu podnikání. 

Bisnode CertifikaceISO 9001ISO 14001

Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.