Newsletter červen 2015

Těsně s nástupem prázdnin a dovolených přinášíme dvě zajímavé produktové novinky. První je server v miniaturním provedení, čili energeticky nenáročné a tiché řešení se skvělým výkonem a cenou. Druhou novinkou je industriální SHDSL.bis modem od švýcarského výrobce FlexDSL. Nejlepší nakonec: opět jsme se stali, po roce mravenčí práce, nejlepším distributorem společnosti INVEA-TECH.

Produktová novinka firmy FLEXDSL, industriální modem Orion3

Produkty řady Orion3 od firmy FlexDSL nabízejí více typů modemů založených na posledních SHDSL.bis standardech (ITU-T G.991.2 & ETS TS 101 524) a podporují kódování TC-PAM16/32 i TC-PAM16/32.

Tyto modemy přenášejí symetricky data a hlas rychlosti až do 15,2Mb/s po jednom páru metalického kabelu. K dosažení vyšší rychlosti modemy podporují DSL bonding pro 4 páry metalického kabelu, takže lze dosáhnout rychlosti 60,8Mb/s.

Díky SFP modulům, dostupné v určitých modelech, můžeme přenášet data jak po metalických tak optických kabelech.

Co se týká rozhraní, máme k dispozici až 2 E1 linky, rámcované i nerámcované (G.703/G.704), dále pak na konektivitu k IP službám máme dva nebo čtyři ethernet porty, layer 2, spravovatelný přepínač s podporou VLAN (10/100BaseT).

Navíc k E1 nebo ethernetu si můžeme nakonfigurovat Nx64 jako .35, V.36, X.21, V.28, nebo RS232/RS485 rozhraní.

Jako všechny modemy švýcarské firmy FlexDSL, také modemy řady Orion, jsou vyrobeny z industriálních komponent které snesou hraniční tepelné hodnoty.

Datový list s veškerými informacemi je k vidění zde.

Obhájili jsme titul distributor roku společnosti Invea-Tech

Více než tři stovky zákazníků a partnerů společnosti Invea-Tech se sešly 29. května na konferenci FlowMon Friday v pražském Konferenčním centru City. Největší akce Invea-Tech v její historii měla na programu seznámení s vývojem oblasti monitorování a bezpečnosti počítačových sítí, představení osmé generace řešení FlowMon a ocenění nejúspěšnějších partnerů Invea-Tech v roce 2014. Za český trh obhájil titul Distributor roku VUMS DataCom, za kterou cenu převzal její ředitel František Pěč.

Produktová novinka: Low Energy Server

Úsporný Low Energy Server verze 2 firmy Thomas-Krenn Vás přesvědčí na celé čáře: tento mini server se vyznačuje skvělou cenou, velkou řadou oblastí nasazení, energetickou účinností a výkonem. Tento malý všeuměl přináší mnoho funkcí a výhod Vašemu podnikání.

Díky pasivnímu chlazení je LES v2 extrémně tichý. S vysokou účinností tohoto levného systému jsou vysoké náklady na elektřinu jednou pro vždy minulostí. Stručně řečeno: tohoto malého všeuměla byste si neměli nechat ujít!

Více informací o serveru je zde.

Publikováno: 2015 06 17    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.