Newsletter Březen 2015

V březnovém Newsletteru přicházíme s novým moderním grafickým designem a navíc kódováním, které by mělo umožnit správné zobrazení ve většině poštovních klientů. Zobrazuje-li se vám Newsletter nesprávně, na našem webu je kopie dostupná přes odkaz v hlavičce. Líbí se vám nová grafika? Váš názor nás zajímá.

Většina našich dodavatelů představila řadu novinek, které by vás mohli zajímat. RAD přišel s unikátním řešením pro synchronizaci v podobě malého SFP modulu. Radware rozšiřuje HW platformu svého populárního DefensePro. Invea-Tech uvolnila svým zákazníkům a partnerům nové beta verze řešení FlowMon.

Nová HW platforma DefensePro

RADWARE představuje novou hardwarovou platformu v řadě produktů DefensePro. DefensePro je určeno pro ochranu perimetru a především pak před DoS/DDoS útoky. Nový DefensePro x4420 zvládne 300Gbps provozu a až 230 milionu pps (packets per second) DDoS flood. Nabízí 4 x 100GE, 4 x 40 GE a 20 x SFP+ porty. Je dostupné v provedení do 50/100/200 a 300 Gbps, s možností licenčního upgrade.

DefensePro x4420 je aktuálně nejvýkonnější zařízení pro DDoS ochranu na trhu.
Více informací 

První řešení velikosti SFP pro synchronizaci LTE sítí - MiCLK

Zařízení velikosti SFP modulu, které poskytuje synchronizaci pro již existující sítě LTE/LTE-A

Firma RAD přichází na trh s novinkou, která rozšiřuje jejich portfolio v oblasti SAA řešeních a umožňuje jednoduše upgradovat již existující base stations a backhaul zařízení podle standardu IEEE 1588.

MiCLK vlastnosti:

  • integrovaný GNSS receiver (GPS/GLONASS/BeiDou)
  • vstup Sync-E pro backup
  • SFP kompatibilní se všemi standardními porty
  • ideální pro 4G sítě
  • eliminuje nutnost instalace GPS/GNSS antén na každé základnové stanici
  • škálovatelné řešení podporuje až 64 zařízení

Aktualizační balíčky FlowMon přináší řadu užitečných funkcí

Invea-Tech uvolnila svým zákazníkům a partnerům nové beta verze řešení FlowMon. Verze 7.02 přináší vylepšené možnosti vizualizace a analýzy provozu díky drill-down až na granularitu jedna minuta pro zobrazení průběhu provozu, porovnání top N se zbývajícím provozem a řadou dalších vylepšení uživatelského rozhraní a ergonomie systému. Díky podpoře uživatelských identit jsou statistiky provozu datové sítě vztažené přímo ke konkrétnímu uživateli, což umožňuje lépe sledovat a reportovat jejich aktivity. Sledování výkonových parametrů sítě (NPM) bylo rozšířeno o měření retransmisí a paketů doručených v nesprávném pořadí, což umožňuje včas rozpoznat problémy s datovými přenosy.

FlowMon Traffic Recorder verze 4.06 přináší podporu Invea-Tech 40Gbps akcelerované síťové karty pro záznam provozu ve vysokorychlostních sítích. FlowMon ADS ve verzi 7.0 ruší omezení na počet současně přihlášených uživatelů díky přepracované architektuře celého systému. Vylepšené reporty, detekce nových zařízení na základě MAC adresy, zvýšení výkonu a zlepšení odezvy uživatelského rozhraní nebo centrální záloha a obnova konfigurace s využitím formátu XML nezávislého na verzi ADS – to je jen několik příkladů nových funkcí a možností systému.

Publikováno: 2015 03 19    |     Zpět na seznam aktualit
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.