Tento produkt spadá pod tyto typy produktů:
  • Služby s garancí

Monitorování a analýza komunikační infrastruktury, aplikací a síťové konektivity

Cílem této služby je předcházet omezením služeb způsobeným výpadky informačních a komunikačních systémů, jejichž důležitost ale i komplexnost, rok od roku vzrůstá. Spokojenost uživatelů mohou ovlivnit aplikační, nebo hardwarové chyby, nedostupnost, nebo přetížení i jediného prvku celého systému. Uživatelé subjektivně hodnotí komunikační infrastrukturu podle odezvy byť i jediné aplikace. Toto hodnocení se promítne do vnímání systému jako celku a tedy do QoE.

Zákazníci mohou sledovat klíčové ukazatele jednotlivých prvků, ale také konektivitu SLA celých systémů on-line na webových stránkách VUMS Datacom.

Kontaktovat produktového manažera
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.