Tento produkt spadá pod tyto typy produktů:
  • EMS

MetroIntegrator

MetroIntegrator je poslední, nejnovější dohledový systém, umožňující operátorům provádět pokročilé aplikace v sítích MetroIntegrator je mimo jiné určen pro usnadnění řízení SDN (Software Defined Network).

Metro Integrator je navržen na základě nejnovější Web 2.0 technologií z Google. Nevyžaduje instalaci klientského softwaru nebo administraci, ani plug-in, které mají být nainstalovány v počítači klienta. Prostřednictvím intuitivního a tak snadno ovladatelné GUI se snižují nároky zaškolení operátorů.

MetroIntegrator
Kontaktovat produktového manažera
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.