Tento produkt spadá pod tyto typy produktů:

MCU

Řídící a dohledová jednotka MCU, která umožňuje provozovatelům sítí provádět invertory, alarmy, konfiguraci jednotek sítě, monitorování výkonu a vlastní zabezpečení systému.

Provozovatelé sítí se mohou připojit k řídící jednotce MCU buď pomocí "LCT softwaru" a nebo pomocí Network Management System "Metro-Integrator". Jednotka monitoruje a vyhodnocuje stav jednotlivých linkových karet i vlastního systému.

Dalším typem řídící jednotky je jednotka s označením MCU-S, která integruje doplňujícími funkcemi stávající MCU. Provádí agregaci Carrier Ethernetového provozu až 16 linkových karet. Spínač je vybaven 16 interními Ethernetovými porty pro linkové karty a dvěmi Gigabit Ethernet uplinky na výstupu.

Třetí typ dohledové a řídící jednotky je MCU-CES, která přidává ke všem vlastnostem jednotky MCU-S funkci tzv. "Circuit Emulation Service (CES)". MCU-CES je určena k emulaci E1 hlasových a datových služeb přes paketovou síť. Řídící a dohledová jednotka MCU-CES optimalizuje výkon a efektivnost aplikací Metro Ethernet služeb.

MCU
Kontaktovat produktového manažera
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.