Tento produkt spadá pod tyto typy produktů:
  • NAC

macmon NAC

Maximální přehled, pohodlí i bezpečí ve vaší síti.

Řízení přístupu k síti (NAC) bývá potřeba ze tří důvodů:

  • k získání kompletního přehledu o síti
  • k řízení přístupu na základě identity koncových bodů
  • k řízení přístupu v závislosti na bezpečnostním statutu koncových bodů

Pomocí macmon NAC budete schopni dosáhnout všech těchto cílů rychle a jednoduše. Mimoto nabízí i další zajímavé možnosti k zabezpečení sítě.

Rozhodujícím faktorem je, že bude využita stávající infrastruktura s kompletním a automatickým přehledem celé sítě, a to během pár hodin v přehledném a intuitivním web GUI. Velkou pozornost mimo jiné věnujeme i rychlé implementaci spojené s nízkými provozními náklady. Z tohoto důvodu macmon NAC komunikuje prostřednictvím SNMP, SSH, HTTPS, DHCP, DNS a dalšími protokoly a rozhraními (např. REST API) s prvky jako je switch či router nebo jinými sítovými komponenty za účelem automatické evidence a identifikace topologie sítě se všemi připojenými zařízeními,a to vše zcela nezávisle na výrobci zařízení. Využívaný princip whitelistu je v identifikačním procesu více než 15lety ověřenou praxí. Pro všechny zbývající neznámé koncové body je macmon NAC schopen poskytnout podporu pomocí dalších běžně dnes používaných technologií jako WMI, SNMP nebo footprinting.

Díky všem těmto možnostem se skvěle nabízí pro prvotní zhodnocení stavu bez ohledu na počet a typ neznámých koncových bodů v síti. Současně se stav sítě stává pomyslnou mapou kroků pro nasazení řešení samotného. Pokud se pro macmon NAC rozhodnete, nastavíte tím kurs ke zdárnému nasazení systému pro řízení přístupu do sítě (NAC) bez nutnosti změn ve stávající síti.

macmon NAC
Kontaktovat produktového manažera
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.