Tento produkt spadá pod tyto typy produktů:

Low Energy Server

Úsporný Low Energy Server v2 firmy Thomas-Krenn Vás přesvědčí na celé čáře: Tento mini server se vyznačuje skvělou cenou, nespočtem oblastí nasazení, energetickou efektivnosté a výkonem. Tento malý všeuměl přináší mnoho funkcí a výhod Vašemu podnikání: Díky pasivnímu chlazení je LES v2 extrémně tichý. S vysokou účinností tohoto levného systému jsou vysoké náklady na elektřinu jednou pro vždy passé. Stručně řečeno: tohoto malého všeuměla byste si neměli nechat ujít!

Inovativní technologie, která Vás nadchne

Nový LES v2 je tu a přesvědčí Vás řadou funkcí a aplikací.
Tento server je skutečným přínosem pro Vaše podnikání! Energeticky úsporný LES v2 boduje hned z několika důvodů: Je velmi kompaktní a hodí se perfektně pro použití v kanceláři. Naprosto bezhlučný provoz je možný díky pasivnímu chlazení. Kromě toho se ale skvěle hodí i pro použití v průmyslu, a to především díky své prachuvzdornosti a designu bez ventilátorů. Nový LES v2 se vyznačuje svou všestranností a je ideálním řešením pro nejrůznější IT prostředí.

Šetrný k životnímu prostředí, efektivní, individuální

Další velkou výhodou nového LESu v2 je velmi nízká spotřeba (jen 14W). Takovou spotřebuj mají i malé úsponé žárovky a to přitom má náš LES v2 mnohem větší výkon. S tímto serverem se můžete rozloučit s vysokými náklady na elektrickou energii. Začněte s tímto LESem v2 pracovat na udržitelné budoucnosti.

Inovativní technologie Vás nadchne a nabídne Vám řadu – i dobře vyzkoušených – funkcí, jako např. rozhraní RS232, které tento LES v2 odlišuje od jinak srovnatelných modelů. Až 8 GB RAM, 4 jádra s až 2,16 GHz a flexibilní možnosti rozšíření Vám umožní si tento server na míru přizpůsobit.

Thomas-Krenn vám pomůže přizpůsobit LES v2 Vašemu podnikání. S naším inteligentním konfigurátorem nebo osobním poradenstvím - u nás vždy získáte svůj individuální systém.

Propagační video serveru můžete zhlédnout zde.

Stránky dodavatele

Low Energy Server
Kontaktovat produktového manažera
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.