Tento produkt spadá pod tyto typy produktů:
  • Collector
  • Flow Monitoring
  • Flow Probe

FlowMon

Kompletní řešení pro monitorování sítí na základě IP toků (technologie NetFlow/IPFIX). Řešení FlowMon zahrnuje výkonné autonomní sondy pro všechny typy sítí až do rychlosti 100 Gb/s, kolektory pro uložení, zobrazení a analýzy síťových statistik a další rozšiřující moduly s přidanou funkcionalitou - v podobě např. pokročilého reportingu, monitorování HTTP provozu a mnoha dalšího.

Řešení FlowMon je také možné rozšířit o bezpečnostní systémy pro detekci anomálií a nežádoucího provozu, které jsou postaveny na permanentním vyhodnocování chování sítě a jejích změn (NBA - Network Behavior Analysis) a díky tomu přináší výrazné zvýšení bezpečnosti sítě.

Získané statistiky o provozu na síti jsou nezbytné pro zlepšení zabezpečení sítě, odhalování a řešení problémů, účtování a fakturace za přenesená data na sdílených linkách, plánování kapacit linek, monitorování uživatelů a služeb či optimalizaci síťového toku.

Kontaktovat produktového manažera
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.