Tento produkt spadá pod tyto typy produktů:
 • APM

FlowMon APM

FlowMon APM (Application Performance Monitoring) je řešení, které bez instalace agentů či rekonfigurace serverů monitoruje aplikace z pohledu jejich uživatelů.

Pro všechny uživatele, všechny uživatelské transakce a v reálném čase poskytuje podrobné informace o skutečné výkonnosti aplikací. Díky využití architektury řešeníFlowMon je možné APM nasadit v řádu minut a začít zcela transparentně monitorovatkritické podnikové nebo zákaznické aplikace. Tento modul do řešení FlowMon je možné instalovat na stávající FlowMonsondy našichzákazníků.

Zvýšení spokojenosti zákazníků a produktivity práce zaměstnanců

Jak jsou v tuto chvíli spokojeni Vaši zákazníci při práci ve webových aplikacích? Mohou Vaši zaměstnanci bez problémů a zdržení pracovat v pobočkové aplikaci? Setkávají se s pomalou odezvou či chybovými hláškami? Řeší Vaše call centrum stížnosti zákazníků či uživatelů na špatnou funkčnost aplikací?

Ať už provozujete aplikace na fyzických serverech, ve virtuálním prostředí či v cloudu, FlowMon APM je způsob, jak zlepšit kvalitu kritických aplikací, zvýšit spokojenost Vašich zákazníků a produktivitu práce Vašich zaměstnanců.

Infrastrukturní monitoring vs. aplikační monitoring

Existující monitorovací nástroje Vám odpoví na otázku, jak fungují servery, disková pole, síť. Neříkají ale nic o tom, co právě zažívají uživatelé při práci ve Vašich aplikacích. Jinými slovy, jak se aplikace "chovají" ke všem svým uživatelům.

Oproti tomu FlowMon APM monitoruje kvalitu aplikace pro všechny uživatele v souladu s logikou obchodních procesů, např. přihlášení do internetového bankovnictví, založení účtu, vygenerování výpisů, odeslání platby atd. V reálném čase odhalí, který uživatel, skupina uživatelů, pobočka, která transakce a za jakých podmínek měli problém.

Přínosy a výhody

 • Získání detailního přehledu o struktuře provozu na datové síti a top uživatelích 
 • Omezuje odchod zákazníků ke konkurenci (churn
 • ROI (return of investment) v řádu jednotek měsíců 
 • Sledování a dokládání úrovně kvality služby (SLA
 • Snižuje náklady
  • Eliminuje prostoje zaměstnanců způsobené špatnou funkčností aplikace 
  • Zkracuje dobu, kterou stráví IT oddělení hledáním příčin problémů 
  • Umožňuje rychle identifikovat úzká místa aplikace (bottleneck) 
 • Základní nástroj pro oddělení problémů na úrovni infrastruktury a aplikace 
 • Okamžitá notifikace zhoršení výkonu aplikace na základě definovaného SLA 
 • Plug-in pro řešení FlowMon, jednoduchá instalace a zhodnocení stávajících investic 
 • Transparentní licencování, počet transakcí za minutu, bez omezení počtu aplikací 
 • Určeno pro aplikace na bázi HTTP/HTTPS s podporou dešifrování provozu
FlowMon APM
Kontaktovat produktového manažera
Produktové listy
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.