Tento produkt spadá pod tyto typy produktů:
  • PMP

FiberinMotion

Bezdrátový přístupový systém pro vlaky, metro, lodě a vojenské využití. Systém byl vyvinut na podkladu fixní přístupové technologie Radwin 5000.

Radwin 5000 byl doplněn o unikátní handover a další funkcionality umožňující přenášet data rychlostí až 30 Mbps do prostředků pohybujících se rychlostí až 300km/h. Systém je využíván pro přenos kvalitního videosignálu do nebo z jedoucích prostředků, pro vysokorychlostní přístup k internetu, pro přenos telemetrických údajů či jen pro zábavu cestujících nebo reklamu. Systém je cílený hlavně na aplikace pro bezpečnost železniční dopravy včetně železničních přejezdů, pro bezpečné a rychlé řízení provozu v dolech nebo lodních přístavech, pro vojenské využití, například pro dálkové ovládání bezpilotních vozidel, ostrahu hranic apod. FiberinMotion - podzemní doprava

FiberinMotion
Kontaktovat produktového manažera
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.