Cyber Security

Cyber Security

Kybernetická bezpečnost en

Kybernetická bezpečnost perex en

Kybernetická bezpečnost obsah en

More info
Pokročilý vulnerability management jako služba

Tato služba se zakládá na HW platformě GSM 400 firmy Greenbone, která se umístí do centrální části sítě zákazníka. Bude provádět vlastní testy zranitelností a také zde budou uloženy všechny výsledky (informace neopustí prostory zákazníka).

GSM provádí plánované skenování sítě v námi zvolených segmentech, přidanou hodnotou je přehled o zařízeních v síti. Na zařízení dle specifikací zákazníka se aplikuje sada testů, kterými jsou odhaleny bezpečnostní zranitelnosti.Zařízení GSM 400 je dimenzováno na testování 300-2000 IP adres během 24 hodin, a to v závislosti na složitosti vybraných testů. Pokud požadavek překračuje zmíněný počet IP adres, je nutné požádat o individuální nabídku.

 

More info
Thank you for your enquiry/commnet, it will be forwarded to the appropriate person…

Získejte

DOKUMENT ZA KONTAKT
popup

I give consent to the company VUMS Datacom, Ltd. based Lužná 591, 16000 Prague 6, ID: 48585611, registered in the Commercial Register of the Municipal Court in Prague, Section C, File 17811, to collect and process in accordance with law no. 101/2000 Coll. as amended, my name and e-mail address and other personal data provided for inclusion in the database in order to offer products, services and sending commercial messages by electronic means pursuant to applicable law no. 480/2004 Coll., on indefinitely until further notice.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.