Halfduplex

Halfduplex

Mikrovlnný spoj bod-bod pracující na principu halfduplexu. Takový spoj využívá jeden kmitočtový kanál pro oba směry přenosu dat, přičemž směr přenosu se pravidelně nebo nepravidelně mění. Změnou poměru vysílání a příjmu lze přenosovou kapacitu spoje rozdělovat mezi oba směry nesymetricky.


List by product type
No product of defined product type
10
/en/piktogramy/halfduplex/
117
Do you wish to receive our newsletter? Yes, I am interested

Získejte

DOKUMENT ZA KONTAKT
popup

I give consent to the company VUMS Datacom, Ltd. based Lužná 591, 16000 Prague 6, ID: 48585611, registered in the Commercial Register of the Municipal Court in Prague, Section C, File 17811, to collect and process in accordance with law no. 101/2000 Coll. as amended, my name and e-mail address and other personal data provided for inclusion in the database in order to offer products, services and sending commercial messages by electronic means pursuant to applicable law no. 480/2004 Coll., on indefinitely until further notice.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.