ADC

ADC

ADC (Application Delivery Controler) je zařízení pro pro rozložení zátěže na více počítačů tak, aby bylo dosaženo optimálního využití, prostupnosti nebo času odezvy. Použití více zařízení pro vyvážení zátěže může poskytnout i větší odolnost proti výpadkům. Často se používá termín “Load Balancer” - vyvažování zátěže. ADC můžou být samostatná zařízení, virtuální instance, nebo dokonalou kontrolu nad rozložením zátěže u kritických aplikací jsou ADC instalována na dedikovaném zařízení s vlastní virtualizační vrstvou.


List by product type

Alteon NG

Alteon NG is next generation application delivery controller (ADC) and the only load balancer that guarantees application SLA. It provides advanced, end-to-end local and global load balancing capabilities for all Web, cloud and mobile based applications.

Detail produktu Supplier: Radware
Alteon NG
10
/en/piktogramy/adc/
60
Do you wish to receive our newsletter? Yes, I am interested

Získejte

DOKUMENT ZA KONTAKT
popup

I give consent to the company VUMS Datacom, Ltd. based Lužná 591, 16000 Prague 6, ID: 48585611, registered in the Commercial Register of the Municipal Court in Prague, Section C, File 17811, to collect and process in accordance with law no. 101/2000 Coll. as amended, my name and e-mail address and other personal data provided for inclusion in the database in order to offer products, services and sending commercial messages by electronic means pursuant to applicable law no. 480/2004 Coll., on indefinitely until further notice.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.