Portfolio dodavatelů

ECI

Portfolio dodavatelů
Seznam produktů tohoto výrobce

Apollo

Apollo je rodina produktů společnosti ECI Telecom pro oblast optických transportních sítí. Tuto platformu je možné nasadit jednak jako čistý DWDM systém pracující na L0-L1 vrstvě OSI modelu, tak i jako L2 systém s podporou MPLS-TP. Apolo rodina se skládá z více modelů vhodných pro různé typy přístupových, metropolitních nebo páteřních sítí. Je optimalizována pro přenos všech typů provozu od SDH, Ethernet, Storage a Video přes standardní OTN/MPLS-TP/WDM sítě.

Detail produktu Výrobce: ECI
Apollo

NPT

NPT je rodina produktů společnosti ECI Telecom pro oblast packetových transportních sítí. Jedná se o multiservisní platformu jak pro Carier Ethernet tak pro MPLS sítě. Její flexibilní přepínací architektura umožňuje nativní přenost jak packetových tak TDM dat tak i přenos packetových dat přes TDM (EoS) nebo TDM přes packet (CES). NPT rodina se skládá z více modelů vhodných pro různé typy přístupových, metropolitních nebo páteřních sítí. Díky široké škále Ethernet a TDM rozhraní představuje NPT optimální platformu pro budování konvergovaných sítí

Detail produktu Výrobce: ECI
NPT

Broadgate

Broadgate je rodina produktů společnosti ECI Telecom pro oblast multiservisních sítí. Jedná se o kompaktní multiservisní platformu, která díky široké škále TDM a Ethernet rozhraní představuje vhodnou volbu pro budování konvergovaných sítí. Broadgate rodina se skládá z více modelů vhodných pro různé typy přístupových, metropolitních nebo páteřních sítí. Podpora starších rozhraní typu FXS, E&M, V.35, G-703 Codir a dalších dává možnost zákazníkům, jako jsou želeleznice, energetiky apod., přenášet data existujících řídících systémů po moderních packetových nebo TDM sítích.

Detail produktu Výrobce: ECI
Broadgate

XDM

XDM je rodina produktů společnosti ECI Telecom pro oblast multiservisních a optických sítí. Jedná se o univerzální platformu integrující technologie SDH, Ethernet/MPLS, CWDM a DWDM. Tato unikátní integrace umožňuje nasazení XDM do konvergovaných sítí. XDM rodina se skládá z více modelů vhodných pro různé typy přístupových, metropolitních nebo páteřních sítí. Modulární architektura umožňuje postupné navyšování kapacity bez nutnosti výpadku stávajícího provozu. XDM je praxí prověřená platforma instalovaná u stovek spokojených zákazníků

Detail produktu Výrobce: ECI
XDM

Lightsoft

Lightsoft je pokročilý, praxí prověřený, multi-dimenzionální, multi-vrstvý a plně škálovatelní síťový management systém společnosti ECI Telecom. Právě multi-vrstvý model umožňuje na jedné straně oddělit správu fyzické, optické a datové (Ethernet) vrstvy sítě, ale zároveň integrovat vlivy jednotlivých vrstech na ostatní tam, kde je to potřebné. Lightsoft umožňuje snadnou správu síťové infrastruktury pomocí GUI nebo CORBA rozhraní.

Detail produktu Výrobce: ECI
Lightsoft
2
53
/dodavatele-katalog/eci/
ECI
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.