Portfolio dodavatelů

Radware

Portfolio dodavatelů
Seznam produktů tohoto výrobce

Alteon NG

Radware Alteon NG Application Delivery Controller (ADC) je dostupný na široké škále hardwarových platforem a nabízí propustnost od 200Mbps až 80Gbps. Alteon řady 5, 6 a 10 podporuje virtualizace ADC s nejvyšší hustotou vADC. Virtualizační řešení Radware Alteon ADC nabízí propustnost od 1Gbps až do 80Gbps, což umožňuje konsolidaci a virtualizaci jakékoli aplikace v organizaci.

Detail produktu Výrobce: Radware
Alteon NG

DefensePro

DefensePro chrání v reálném čase celé sítě i samotné servery proti scanování, xDoS útokům, zneužitím zranitelnosti aplikací, šíření malwaru, krádežím informací a dalším útokům z nezabezpečených sítí. Díky kontrole v obou směrech provozu DefensePro umí také zamezit šíření nechtěného provozu z Vaší sítě a tím chrání její reputaci v internetu. Spojuje v sobě funkce IPS, behaviorální analýzy a ochrany proti DoS a DDoS útokům.

Detail produktu Výrobce: Radware
DefensePro

AppWall

AppWall od společnosti Radware zajišťuje ochranu webových aplikací před nechtěnou manipulací s daty a citlivými firemními informacemi, které jsou přes web prezentované ven.

Detail produktu Výrobce: Radware
AppWall
2
48
/dodavatele-katalog/radware/
Radware
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.