Portfolio dodavatelů

Flowmon Networks

Portfolio dodavatelů
Seznam produktů tohoto výrobce

FlowMon

Kompletní řešení pro monitorování sítí na základě IP toků (technologie NetFlow/IPFIX). Řešení FlowMon zahrnuje výkonné autonomní sondy pro všechny typy sítí až do rychlosti 100 Gb/s, kolektory pro uložení, zobrazení a analýzy síťových statistik a další rozšiřující moduly s přidanou funkcionalitou - v podobě např. pokročilého reportingu, monitorování HTTP provozu a mnoha dalšího.

Detail produktu Výrobce: Flowmon Networks

ADS

FlowMon ADS je moderní systém detekce anomálií a nežádoucího chování v datové síti, založený na permanentním vyhodnocování statistik o provozu na síti. Cílem řešení je odhalení provozních problémů a zvýšení vnější i vnitřní bezpečnosti datové sítě.

Detail produktu Výrobce: Flowmon Networks

DDoS Defender

FlowMon DDoS Defender je řešení pro detekci a mitigaci útoků typu odepření služby – DoS (Denial of Service) nebo DDoS (Distributed Denial of Service).

Detail produktu Výrobce: Flowmon Networks
DDoS Defender

FlowMon APM

FlowMon APM (Application Performance Monitoring) je řešení, které bez instalace agentů či rekonfigurace serverů monitoruje aplikace z pohledu jejich uživatelů.

Detail produktu Výrobce: Flowmon Networks
FlowMon APM
2
47
/dodavatele-katalog/inveatech/
Flowmon Networks
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje, a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zařazením do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.


Souhlasím se zasíláním newsletteru VUMS DataCom s informacemi, a to na dobu neurčitou do odvolání.